Horizen (ZEN) Coin Nereden Alınır?

zencash

Horizen (ZEN)

$ 21.16 1.05%

Horizen (ZEN) Coin Nedir?

Horizen (ZEN) Coin projesinin amacı, saldırılara karşı minimum yüzde 51 koruma sunan bir ağ oluşturmak ve gizli işlemleri gerçekleştirebilecek bir coin geliştirmektir. Bu hedefe ulaşan proje, yatırımcılara son derece güvenli işlemler sunmaktadır.

Projenin bir diğer amacı da ZK-Snark adlı ölçeklemeyi kullanarak en hızlı render’ları sunabilmek. Projede, saniyeden saniyeye transferlerin sunulması ve dakika başına onaylanan alım satımların yapılması esas alınmıştır. Proje, TSL uçtan uca şifreleme teknolojisi ile oluşturulmuş ilk ağ yapısına sahiptir. Bu bakımdan maksimum güvenlik için düğümler arasında da güvenlik prosedürleri bulunmaktadır.

PoS yan zincirleri ile işlem görebilen ZEN Coin, stake amaçlı kullanılan bir coin’dir. ZEN Coin, yan zincirler dışında bir PoW altyapısına sahip olan Horizen ağı sayesinde madenciliği yapılabilen bir kripto paradır. ZK-Snark gizlilik terazisine sahip ağ üzerinde ZEN Coin ile gizlilik sunan işlemler yapılabilmektedir.

Horizen (ZEN) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Zen coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Horizen coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Horizen (ZEN) Coin Kaç TL?

Horizen (ZEN) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

327.55
zencash
Horizen (ZEN)
1h0.32%
24h1.05%
TRY
USD
EUR

Horizen (ZEN) Coin Yorumları

Horizen (ZEN) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

https://twitter.com/ASFASFASDADSAD
Website
https://www.horizen.io/
Whitepaper
https://www.horizen.io/research/
Github
https://github.com/HorizenOfficial
Medium
https://medium.com/@horizen
Telegram
https://horizen.io/invite/telegram
Discord
https://horizen.io/invite/discord
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCQ0v_lUnZHIKUQUXJzfgqOg