Hxro (HXRO) Coin Nereden Alınır?

hxro

Hxro (HXRO)

$ 0.242880 5.44%

Hxro (HXRO) Coin Nedir?

Hxro, Ethereum altyapısı ile kurulmuş ve Hxro borsasının kripto para birimidir. Hxro borsasının kendi çıkarmış olduğu coin ile kullanıcıların yatırım yapmasına imkan tanıyor. Hxro borsası 2019 yılında açılmış bir borsadır. 2019 yılında faaliyetlerine başlayan Hxro borsası tarafından çıkarılan Hxro coin çeşitli alternatifler sunuyor. Borsanın kendi alt coini olan Hxro, Dan Gunsberg tarafından kurulmuş Ethereum alt yapısına sahip bir coindir. Binance borsasında da yer alan ve 1 milyar arza sahip Hxro coin alım satım işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Hxro (HXRO) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Hxro coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Hxro coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Hxro (HXRO) Coin Kaç TL?

Hxro (HXRO) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

3.76
hxro
Hxro (HXRO)
1h0.35%
24h5.44%
TRY
USD
EUR

Hxro (HXRO) Coin Yorumları

Hxro (HXRO) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://hxro.trade/
Whitepaper
https://hxro.zendesk.com/hc/en-us/articles/360052290794-Token-
Github
https://github.com/Hxro-Network
Medium
https://medium.com/@hxromedia
Documentation
https://docs.hxro.network/
Telegram
https://t.me/TheRealHxro
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCf2oycvPcxG-AB9HzMNX-Ow