iExec RLC (RLC) Coin Nereden Alınır?

iexec-rlc

iExec RLC (RLC)

$ 0.876045 6.49%

iExec RLC (RLC) Coin Nedir?

Platform ile iEx.ec, blok zinciri tabanlı dağıtılmış uygulamalara, yürütmeleri için gerekli bilgi işlem kaynaklarına ölçeklenebilir, güvenli ve kolay erişim sağlamayı amaçlamaktadır. Herkesin sunucularından, uygulamalarından ve veri kümelerinden para kazanabileceği bir pazar ağı düzenlemek için blok zincirini kullanır. Bu teknoloji, isteğe bağlı Yüksek Performanslı Bilgi İşlem (HPC) hizmetleri sağlayan sanal bulut altyapısının oluşturulmasına izin veren Ethereum akıllı sözleşmelerini genişletir.

iEx.ec, zincir dışı fikir birliğine izin verecek yeni bir Katkı Kanıtı (Proof of Contribution – PoC) protokolü geliştiriyor. Katkı Kanıtı sayesinde, dış kaynak sağlayıcıları, kaynaklarının kullanımını doğrudan blok zincirinde sertifikalandıracak. iEx.ec, önemli HPC, Büyük Veri ve Bulut sektör liderlerini ima ederek yeni bir dağıtılmış yönetişim biçimini teşvik edecek ölçeklenebilir, yüksek performanslı, güvenli ve yönetilebilir bir altyapı yan zinciri kurmayı amaçlamaktadır.

Blok zincirini büyük veri ve yüksek performanslı bilgi işlem ile birleştirmek, bazı ilginç fırsatlar yaratır. iExec, bu iş modelini daha ucuz ve genel halk için daha erişilebilir hale getirmek istiyor. Sınırsız bilgi işlem kaynağı sağlayan isteğe bağlı, güvenli ve ölçeklenebilir çözümü ile bu proje kesinlikle iyi bir yöne gidiyor. Teknoloji ayrıca paralel ve dağıtılmış bilgi işlem için XtremWeb-HEP‘i kullanır.

RLC token, iExec RLC platformunun yerel para birimidir ve kullanıcıları ödüllendirmek için kullanılır. Platform, RLC token’ini son teknoloji bir kripto para birimi olarak tanımlamaktadır. RLC, “Birçok Bilgisayarda Çalıştır” anlamına gelir. Ek olarak, iExec token, standart ve güvenli ödemeler sağlayan bir kripto para birimi olarak da karakterize edilir. Ayrıca, bir ERC-20 token’ı olan iExec token ile kullanıcılar, istedikleri zaman platformun kaynaklarına erişim için kolayca ödeme yapabilirler.

iExec RLC (RLC) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes iExec RLC coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. iExec RLC coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

iExec RLC (RLC) Coin Kaç TL?

iExec RLC (RLC) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

13.56
iexec-rlc
iExec RLC (RLC)
1h0.5%
24h6.49%
TRY
USD
EUR

iExec RLC (RLC) Coin Yorumları

iExec RLC (RLC) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://iex.ec/
Whitepaper
https://iex.ec/wp-content/uploads/pdf/iExec-WPv3.0-English.pdf
Github
https://github.com/iExecBlockchainComputing
Medium
https://medium.com/iex-ec
Documentation
https://docs.iex.ec/
Telegram
https://t.me/iexec_rlc_official
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCwWxZWvKVHn3CXnmDooLWtA