Injective Protocol (INJ) Coin Nereden Alınır?

injective-protocol

Injective (INJ)

$ 1.27 1.68%

Injective Protocol (INJ) Coin Nedir?

Kripto para biriminin ana fikri, finansı merkezden uzaklaştırmak ve sizi gerçekten “kendi bankanız” olmanız için güçlendirmektir. Injective Protocol, BinanceLab ve StartX destekli, önden çalışan ilk dirençli (Doğrulanabilir Gecikme İşlevleri (VDF’ler) ve seçici gecikme kullanarak), tamamen merkezi olmayan katman-2, Ethereum ağı üzerinde sınırsız finansın tüm potansiyelini açığa çıkarmayı amaçlayan bir değişim protokolüdür.

Platform, hızlı bir geçiş oluşturmak için kararlı bölgeler aracılığıyla hem Ethereum hem de Cosmos ekosistemlerini kullanır. Injective, güvenli olmayan, sansüre dayanıklı, genel olarak doğrulanabilir ve ön uçlara karşı dirençli bir ağ kurmayı amaçlar. Injective Protocol, çökmeye karşı dayanıklıdır ve önden çalışmayı önlemek için Doğrulanabilir Gecikme İşlevi (VDF) kullanır.

INJ, Injective Protocol’ün yerel kripto para birimidir ve protokol yönetimi, değişiklik ücreti değerini hesaplama, türev teminatlandırma, likidite madenciliği ve staking gibi kullanım durumlarına sahiptir.

Injective Protocol (INJ) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes INJ coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Injective Protocol coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Injective Protocol (INJ) Coin Kaç TL?

Injective Protocol (INJ) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

21.53
injective-protocol
Injective (INJ)
1h0.82%
24h1.68%
TRY
USD
EUR

Injective Protocol (INJ) Coin Yorumları

Injective Protocol (INJ) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://injectiveprotocol.com/
Whitepaper
https://docsend.com/view/zdj4n2d
Github
https://github.com/InjectiveLabs/
Medium
https://medium.com/injective-labs
Documentation
https://chain.injective.network/
Telegram
https://t.me/joininjective
Discord
https://discord.com/invite/NK4qdbv
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCN99m0dicoMjNmJV9mxioqQ