INO COIN (INO) Coin Nereden Alınır?

INO COIN (INO) Coin Nedir?

Ino Coin, Ethereum üzerine kurulu merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Malta merkezli bir ekip tarafından 2018’in başlarında başlatılan Ino Coin’in misyonuna göre, yalnızca yeni işletmelere fon sağlama konusunda yardımcı olmak için faaliyet göstermektedir. Kullanıcılar projeye yatırım yaptıktan sonra, destekledikleri projelerden akıllı hizmet ürünleri alabilecekleri bildiriliyor

Ino Coin, potansiyel genç blok zinciri projelerini başarıya ulaştırmak ve finanse etmek için küresel bir platform olmayı hedeflemektedir. Proje, kapsamlı iş ve teknik becerilerine sahip bir ekip tarafından desteklendiğini iddia ediyor. Lider ekip, proje temsilcileri, yatırımcılar ve token sahipleri arasında ortak karar alma için merkezi olmayan bir sistem sunmayı amaçlar.

INO COIN (INO) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ino coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Ino coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

INO COIN (INO) Coin Kaç TL?

INO COIN (INO) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

INO COIN (INO) Coin Yorumları

INO COIN (INO) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.inocoin.eu/
Whitepaper
https://inocoin.eu/wp.pdf
Github
https://github.com/InoCoin
Telegram
https://t.me/InoCoin2018