inSure DeFi (SURE) Coin Nereden Alınır?

inSure DeFi (SURE) Coin Nedir?

inSure DeFi (SURE) 2020 senesinde piyasaya sunulan ve yüksek arzı ile dikkat çeken kripto para içeriklerinden birisidir. Bir bölüm kripto borsasında listelenmekte olan ve farklı kripto para birimlerinin tersine para ile doğrudan satın alınamayan bir içeriğe sahiptir. Bu kripto para birimi ile işlem yapabilmek için öncelikle adı bilinen diğer büyük kripto para birimlerinden birisini tercih etmek ve satın almak gerekir.

Ardından kayıt aşamalarında talep edilen ödeme yöntemleri ve benzeri uygulamalarla devam edilmesi gerekir. Bu gibi sıra işlemlerle uygulaması gerçekleştirilen kripto para içeriğinin işlem mantığı diğer sanal paralara nazaran oldukça farklı ilerlemektedir. InSure Defi; Ethereum platformunda çalışmakta olan kripto para içeriklerinden birisidir.

inSure DeFi (SURE) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Sure coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. inSure DeFi coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

inSure DeFi (SURE) Coin Kaç TL?

inSure DeFi (SURE) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.068399
insure
inSure DeFi (SURE)
1h0.48%
24h4.05%
TRY
USD
EUR

inSure DeFi (SURE) Coin Yorumları

inSure DeFi (SURE) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://insuretoken.net/
Github
https://github.com/inSureToken/SmartContract/blob/master/inSure.sol
Medium
https://insureteam.medium.com/
Telegram
https://t.me/insuretoken
Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=x30HvNqjeLk