IOST (IOST) Coin Nereden Alınır?

iostoken

IOST (IOST)

$ 0.016926 1.12%

IOST (IOST) Coin Nedir?

IOST, kendini yeni nesil ve ultra hızlı olarak tanımlayan, kendi düğümleri ve cüzdanları olan bir blok zinciri ekosistemidir. Açık kaynaklı bir blok zinciri altyapısına sahip olan IOST, ölçeklenebilir olacak şekilde tasarlanmıştır. Projenin nihai hedefi, çevrimiçi hizmetlerin bel kemiği olarak çalışmaktır. Proje geliştiricileri, ağdaki işlemlerin güvenilirliğini ve verimliliğini sağlamak için inanılırlık kanıtı algoritmasını geliştirmiştir. IOST, IOS blok zincirinde kullanılan coin’e verilen isimdir.

IOST’un kendi açıklamasına göre rakipleriyle arasındaki en büyük fark; Ethereum saniyede 20, Tron 2 bin, EOS 4 bin işlem gerçekleştirirken, IOST 100 bin işlem yapma kapasitesine sahiptir. Proje Ocak 2018’de Jimmy Zhong, Terrence Wang, Justin Li, Ray Xiao, Sa Wang ve Kevin Tan tarafından başlatılmıştır.

EDS özelliği sayesinde IOST ağı dinamik ve büyük parçalara ayrılabilir. Böylece ağ üzerindeki işlemler tarafsız bir şekilde dağıtılır. Yüksek enerji tüketimi olan PoW protokolü yerine PoB protokolü kullanılmaktadır.

Bu sistem iki katmandan oluşmaktadır; normal katman ve inanılırlık katmanı. Her kullanıcının daha önceki işlemlerine göre kredibilite (inanılırlık) değerleri vardır. Bu değerlere göre PoB, binlerce işlemi ayırt eder ve kullanıcı işlemlerini yüksek güvenilirlikle daha hızlı onaylar. Bir anlamda kullanıcı sistemi kullandıkça sistem onun için daha hızlı hale gelebilir.

IOST (IOST) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Iost coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. IOST coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

IOST (IOST) Coin Kaç TL?

IOST (IOST) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.270473
iostoken
IOST (IOST)
1h0.86%
24h1.12%
TRY
USD
EUR

IOST (IOST) Coin Yorumları

IOST (IOST) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://iost.io/
Github
https://github.com/iost-official/go-iost
Medium
https://medium.com/iost
Documentation
https://developers.iost.io/docs/en/1-getting-started/Overview.html
Telegram
https://t.me/officialios