IoTeX (IOTX) Coin Nereden Alınır?

iotex

IoTeX (IOTX)

$ 0.034129 5.15%

IoTeX (IOTX) Coin Nedir?

IoTeX, veri toplama, taşıma, depolama ve kullanım dahil olmak üzere Nesnelerin İnterneti (IoT) ağının tüm bilgi yaşam döngüsünü yöneten gizlilik merkezli bir blok zinciri olmayı amaçlamaktadır. Açık kaynaklı bir proje olarak piyasaya sürülen IoTeX, insanların ve makinelerin güven ve özgür irade ile etkileşime girebileceği açık bir ekosistem olan “Güvenilir Şeylerin İnternetini (Internet of Trust Things)” güçlendirmek için merkezi olmayan bir platform inşa etmektedir.

IoTeX, merkeziyetsizlik veya güvenlikten ödün vermeden anında kesinlik ile daha yüksek ölçeklenebilirlik sağlamak için bir Hisse Kanıtı (Roll-DPoS) konsensüs mekanizması kullanır. IoTeX’in Araştırma ve Geliştirme ekibi, daha önce Google, Facebook, Uber ve Bosch için çalışmış, Waterloo Üniversitesi ve Singapur Ulusal Üniversitesi’nden doktora dereceleri almış kriptografi, yapay zeka ve IoT mühendislerinden oluşmaktadır.

IoTeX (IOTX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes IOTX coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. IoTeX coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

IoTeX (IOTX) Coin Kaç TL?

IoTeX (IOTX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.545085
iotex
IoTeX (IOTX)
1h0.69%
24h5.15%
TRY
USD
EUR

IoTeX (IOTX) Coin Yorumları

IoTeX (IOTX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://iotex.io/
Whitepaper
http://files.iotex.io/publications/IoTeX_Whitepaper_1.5_EN.pdf
Github
https://github.com/iotexproject
Medium
https://medium.com/@iotex
Documentation
https://docs.iotex.io/
Telegram
https://t.me/IoTeXGroup
Discord
https://iotex.io/devdiscord
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCdj3xY3LCktuamvuFusWOZw