IRISnet (IRIS) Coin Nereden Alınır?

iris-network

IRISnet (IRIS)

$ 0.022556 4.94%

IRISnet (IRIS) Coin Nedir?

IRISnet (IRIS), yeni nesil dağıtılmış uygulamaların temeli olacak şekilde tasarlanmıştır. Cosmos-SDK ile oluşturulan IRIS Hub, birleşik bir hizmet modeli aracılığıyla zincirler arası birlikte çalışabilirliği sağlarken, DeFi uygulamalarını desteklemek için birden fazla modül sağlar. IRIS, yalnızca blok zincirlerinin internet coin transferini desteklemekle kalmayıp, aynı zamanda heterojen sistem mekanizmaları, coin ekonomisi vb. aracılığıyla bilgisayar verilerinin ve kaynaklarının tüketimine izin vermek için tasarlanmıştır.

IRIS ağı, ekosisteme bir dizi ek özellik eklerken Cosmos’a benzer bir topoloji dağıtmayı hedefliyor. IRIS, Cosmos Hub’a bağlanacak ve ağdaki herhangi bir noktada bağlanan herhangi bir katılımcı için genişletilmiş bir dizi işlev sağlayacaktır. IRIS SDK (Cosmos SDK’nın bir uzantısı) ile geliştirilen tam IRIS düğümleri, hem hizmet odaklı altyapı hem de IPFS entegrasyonu sağlayacaktır.

IRIS coin, kullanıcılar arasında değer alışverişi yapmanın ana yoludur. Coin hem stake hem de ödeme için kullanılır. Coin ayrıca ağ yönetimine katılmak için oy hakkı sağlar.

IRISnet (IRIS) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Iris coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Irisnet coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

IRISnet (IRIS) Coin Kaç TL?

IRISnet (IRIS) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.368562
iris-network
IRISnet (IRIS)
1h0.17%
24h4.94%
TRY
USD
EUR

IRISnet (IRIS) Coin Yorumları

IRISnet (IRIS) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.irisnet.org/
Whitepaper
https://github.com/irisnet/irisnet/blob/master/WHITEPAPER.md
Github
https://github.com/irisnet/irishub
Medium
https://medium.com/irisnet-blog
Documentation
https://www.irisnet.org/docs/
Telegram
https://t.me/irisnetwork
Discord
https://discord.gg/bmhu9F9xbX