KardiaChain (KAI) Coin Nereden Alınır?

kardiachain

KardiaChain (KAI)

$ 0.015683 1.57%

KardiaChain (KAI) Coin Nedir?

Vietnam merkezli olan KardiaChain (KAI), hükümetler ve büyük işletmeler için bir Blockhain çözümü ve altyapısı sağlayan bir projedir. Projenin temel amacı ise, kurumlar ve büyük işletmeler için bir ekosistem oluşturmak. Bu ekosistem için de şu bileşenlerden faydalanır;

  • Geçit,
  • Altyapı,
  • Hizmetler.

Geçit bileşeni ile, kripto para kullanmayan kişilerin ödeme kanalları aracılığı ile Blockhain’ e girmesini sağlar. Altyapı, işletme ve kurumların çalışması için birbirine bağlı bir Blockhain sistemini ifade eder.

Hizmetler ise, daha verimli bir hizmet ve KardiaChain (KAI) ile işbirliği için oluşturulan faaliyetleri ifade eder. Bu kripto para birimi Binance borsası üzerinden satın alınabilir.

KardiaChain (KAI) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Kai coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Kardiachain coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

KardiaChain (KAI) Coin Kaç TL?

KardiaChain (KAI) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.256258
kardiachain
KardiaChain (KAI)
1h1.51%
24h1.57%
TRY
USD
EUR

KardiaChain (KAI) Coin Yorumları

KardiaChain (KAI) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://kardiachain.io/
Whitepaper
https://kardiachain.io/KardiaChain-whitepaper.pdf
Github
https://github.com/kardiachain
Medium
https://kardiachain.medium.com/
Documentation
https://docs.kardiachain.io/docs/
Telegram
https://t.me/kardiachain