Kava.io (KAVA) Coin Nereden Alınır?

kava

Kava (KAVA)

$ 2.80 10.22%

Kava.io (KAVA) Coin Nedir?

Kava (KAVA), BTC, XRP, BNB, ATOM vb. dahil olmak üzere büyük kripto varılıklarını kilitleyerek kullanıcılarına teminatlı krediler ve stabilcoin’ler sağlayan zincirler arası bir DeFi platformudur.

KAVA, ağ güvenliğinden ve oylamadan sorumlu yönetişim ve stake token’ıdır. Merkezi olmayan bir borç verme platformu ve büyük kripto varlıklarıyla uyumlu stabilcoin’ler sağlayarak pratik bir DeFi platformu olmayı amaçlamaktadır.

Bu nedenle Kava, gelişmekte olan bir Merkezi Olmayan Finans (DeFi) projelerinden birisidir. Bununla birlikte, çoğu DeFi projesi Ethereum üzerinde yürütülürken, Kava bunun yerine Cosmos üzerine kuruludur, ekibinin iddia ettiği bir tasarım kararı ek işlevsellik eklemektedir.

Platformunun kullanıcıları, kripto para birimlerini Cosmos‘taki akıllı sözleşmelere kilitler, böylece ABD dolarının değerine sabitlenmiş bir kripto para birimi olan USDX’te kredi alabilirler.

Kava, kabul ettiği ve ardından bağımsız ağlardaki programlarda çalıştırdığı kripto varlıklarını yönetmek için Cosmos’ta bölgeler adı verilen bir özellikten yararlanır. Bu ekleme, projenin diğerlerinin yanı sıra XRP, BNB ve BTC kullanabilen kripto varlık borçlularının sayısını artırmasını sağlar.

Kullanıcılar, USDX basılması için kripto para birimlerini güvence altına alarak, Kava’nın kripto para birimi olan KAVA biçiminde haftalık ödüller alırlar. KAVA kullanıcılarının aldığı toplam ödül, teminat olarak kilitlenen kripto paranın türüne ve bir kullanıcının ne kadar USDX bastığına göre değişir.

Kava.io (KAVA) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Kava coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Kava.io coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Kava.io (KAVA) Coin Kaç TL?

Kava.io (KAVA) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

44.65
kava
Kava (KAVA)
1h0.7%
24h10.22%
TRY
USD
EUR

Kava.io (KAVA) Coin Yorumları

Kava.io (KAVA) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.kava.io/
Github
https://github.com/Kava-Labs
Medium
https://medium.com/kava-labs
Documentation
https://docs.kava.io/
Telegram
https://t.me/kavalabs
Discord
https://discord.com/invite/kQzh3Uv
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UChauw9EMD1DC-ny_cjoLs8A