Kin (KIN) Coin Nereden Alınır?

kin

Kin (KIN)

$ 0.000017 0.43%

Kin (KIN) Coin Nedir?

2009 yılında bir grup Kanadalı üniversite öğrencisi tarafından kurulan Kik, mobil mesajlaşma dünyasında var olan bazı engelleri, yani daha önce Blackberry, Android ve iPhone kullanıcıları arasında sohbet etmenin mümkün olmadığı gerçeğini yıkmak için yaratıldı.

KIN, Kik ekibi tarafından oluşturulan ve kullanıcıların uygulama içinde kazanıp harcayabilecekleri dijital bir para birimidir. Kripto para hala geliştirme aşamasındadır, ancak insanların Kik topluluğuna katkıda bulunarak KIN kazanmaları ve ardından KIN’i Kik içindeki mal ve hizmetler için harcamaları amaçlanmaktadır.

Özetle, içerik oluşturucuların ve tüketicilerin, içerik oluşturmadan para kazanmak için reklam gelirine güvenmek yerine doğrudan işlem yapmalarına izin vermektir.

Kin (KIN) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Kin coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Kin coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Kin (KIN) Coin Kaç TL?

Kin (KIN) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.000263
kin
Kin (KIN)
1h2.92%
24h0.43%
TRY
USD
EUR

Kin (KIN) Coin Yorumları

Kin (KIN) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://kin.org/
Whitepaper
https://kin.org/wp-content/uploads/Kin_Whitepaper_V1_English.pdf
Github
https://github.com/kinecosystem
Medium
https://medium.com/kinblog
Documentation
https://developer.kin.org/docs/
Telegram
https://t.me/TheKinChannel
Discord
https://discord.gg/kdRyUNmHDn
Youtube
https://www.youtube.com/c/KinFoundation