Lido (STETH) Coin Nereden Alınır?

staked-ether

Lido Staked Ether (STETH)

$ 2,018.82 1.79%

Lido (STETH) Coin Nedir?

stETH, Lido’ya özgü Ethereum’un token’laştırılmış şeklidir. Lido, kripto para sektöründeki lider birkaç stake sağlayıcısı tarafından desteklenen Ethereum için likidite bir staking çözümüdür. Stake edilmiş ETH likiditesi yapar ve herhangi bir miktarda ETH ile katılıma izin verir.

stETH, ilk stake depozitosunun değerini ve günlük olarak tahakkuk eden stake ödüllerini birleştirir. stETH bakiyeniz, kazanılan stake ödüllerini yansıtmak için her gün Türkiye saati ile 15:00 olarak güncellenir. Lido’nun stETH’i, ETH’nin kullanıldığı gibi kullanılabilir ve sahiplerinin Curve ve SushiSwap gibi entegre platformlar aracılığıyla ödüllere ek olarak ETH2 staking ödülleri kazanmalarına olanak tanır.

Lido (STETH) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Steth coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Lido coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Lido (STETH) Coin Kaç TL?

Lido (STETH) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

31,251.14
staked-ether
Lido Staked Ether (STETH)
1h0.12%
24h1.79%
TRY
USD
EUR

Lido (STETH) Coin Yorumları

Lido (STETH) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://lido.fi/
Github
https://github.com/lidofinance
Medium
https://blog.lido.fi/
Documentation
https://help.lido.fi/en/
Telegram
https://t.me/lidofinance
Discord
https://discord.com/invite/vgdPfhZ