Linear (LINA) Coin Nereden Alınır?

linear

Linear (LINA)

$ 0.010392 5.16%

Linear (LINA) Coin Nedir?

Linear (LINA), sınırsız likiditeye sahip bir kripto para birimidir. Merkezi olmayan ve delta varlık olarak adlandırılan protokolü savunur. Proje tamamı ile emtia, forex ve tematik sektörleri ele alır. Lina Coin ERC-20 ağı üzerine inşa edilmiştir ve kullanıcılarını dApp’lerde ve Dex platformlarında çok daha avantajlı konuma getirmeyi amaçlar.

Linear (LINA) kullanıcıları tüm Linear dApp yetkilerine sahiptir. Protokol teminatı olarak Ethereum ağı üzerine kurulmuş olan Linear, zincirler arası protokollerin de şifrelenmesi görevini üstlenir. Daha net ölçeklenebilir bir kripto para varlıklarını temsil eden Lina, kullanıcılarının blockchain teknolojisini sonuna kadar kullanmayı teşvik etmeye yönlendirilmiştir.

Linear (LINA) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Lina coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Linear coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Linear (LINA) Coin Kaç TL?

Linear (LINA) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.186408
linear
Linear (LINA)
1h2.91%
24h5.16%
TRY
USD
EUR

Linear (LINA) Coin Yorumları

Linear (LINA) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://linear.finance/
Whitepaper
https://linear.finance/defi/Linear_Whitepaper_EN.pdf
Github
https://github.com/Linear-finance
Medium
https://medium.com/linear-finance/archive
Telegram
https://t.me/linearfinanceannoucements
Discord
https://discord.gg/nvCk356bky