Lisk (LSK) Coin Nereden Alınır?

lisk

Lisk (LSK)

$ 1.16 1.12%

Lisk (LSK) Coin Nedir?

Lisk, merkezi olmayan uygulamalar (DApps), paylaşılan yazılımlar çalıştıran bir bilgisayar ağında çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Özel programlar için bir platform olarak hizmet etmesi amaçlanan bir kripto para birimidir.

Projenin amacı, geliştiricilerin DApp oluşturma becerilerini daha hızlı transfer etmelerini sağlamaktır. Çünkü her ikisi de genel web geliştirmede yaygın olarak kullanılan Javascript ve Typescript dillerini kullanarak program yazmalarına izin verir.

Bununla birlikte, Lisk ağı içinde çalışan benzersiz blok zincirleri aracılığıyla özel DApp’ler ve kripto para birimleri oluşturmalarına olanak tanıyan sisteme yan zincirler adı verilir. Bunlar, Lisk blok zincirine bağlıdır ve Lisk DApp’lerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.

Lisk blok zincirinin kripto para birimi olan LSK coin, önemli işlemlerin maliyetlerini ödemesi, ağ komisyonunun ödenmesi ve yazılım kurallarında önerilen güncellemelere oy vermek amacıyla kullanılabilir. Lisk’i diğer kripto para birimlerinden ayıran en önemli özellik ise açık kaynaklı bir platforma sahip olmasıdır.

Lisk (LSK) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Lsk coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Lisk coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Lisk (LSK) Coin Kaç TL?

Lisk (LSK) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

18.95
lisk
Lisk (LSK)
1h0.71%
24h1.12%
TRY
USD
EUR

Lisk (LSK) Coin Yorumları

Lisk (LSK) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://lisk.io/
Github
https://github.com/LiskHQ/
Documentation
https://lisk.com/docs
Telegram
https://t.me/Lisk_HQ
Discord
https://lisk.chat/
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCuqpGfg_bOQ8Ja4pj811PWg/featured