Livepeer (LPT) Coin Nereden Alınır?

livepeer

Livepeer (LPT)

$ 12.44 3.63%

Livepeer (LPT) Coin Nedir?

Livepeer, merkezi olmayan video kod dönüştürme ve canlı akışla ilgili sorunları ele alan Ethereum ağında oluşturulmuş blok zinciri projelerinden birisidir. Livepeer, canlı yayınlar için uygun maliyetli ve verimli bir altyapı sağlamayı amaçlamaktadır. Livepeer, internette canlı yayın yapmak veya üçüncü şahısların kontrolünde olmak için gerekli altyapı ve bant genişliği için çeşitli şirketlere yapılan ödemeleri ortadan kaldırmayı hedefliyor.

LPT, ağın yerel kripto parasıdır ve ağ güvenliği ve koordinasyonu, ağ içi işlemler için kullanılır. Ayrıca, LPT coin bir stake ödülü olarak verilir. Ancak, ağın video uygulamaları için işlem ücretleri ödenirken ETH kullanılır. Livepeer coin’lerinin (LPT) toplam arzı 22.859.012 adettir.

Staking ve video madenciliği ağ üzerinde yapılır. Video madenciliği yapmak isteyen kullanıcı, Livepeer ağında bir düğüm çalıştırır ve GPU (ekran kartı) ve LPT madenciliği yapabilir. Verilere göre ağ, 70.000’den fazla GPU’ya erişim kapasitesine sahip ve bu da Twitch, YouTube ve Facebook gibi platformlarda canlı yayınlar için altyapı sağlamak için yeterli kabul edilmektedir.

Livepeer (LPT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Livepeer coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Livepeer coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Livepeer (LPT) Coin Kaç TL?

Livepeer (LPT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

203.27
livepeer
Livepeer (LPT)
1h1.36%
24h3.63%
TRY
USD
EUR

Livepeer (LPT) Coin Yorumları

Livepeer (LPT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://livepeer.org/
Whitepaper
https://github.com/livepeer/wiki/blob/master/WHITEPAPER.md
Github
https://github.com/livepeer
Medium
https://medium.com/livepeer-blog
Documentation
https://livepeer.com/docs/guides
Telegram
https://t.me/livepeerorg
Discord
https://discord.gg/uaPhtyrWsF