Loom Network (LOOM) Coin Nereden Alınır?

Loom Network (LOOM) Coin Nedir?

Loom Network, büyük ölçekli sosyal uygulamalar ve çevrimiçi oyunlar için Ethereum üzerine kurulmuş bir platformdur. Loom DAppchain’ler, Ethereum ana ağında akıllı sözleşmelere bağlı paralel yan zincirler olarak çalıştırılır. Sadece finansal işlemler için değil, verileri ölçeklendirmek için optimize edilmiş gelişmiş bir Ethereum yan zincir biçimidir. LOOM, Loom Network platformunda para birimi olarak hizmet veren bir ERC20 token’ıdır.

Loom Network (LOOM) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Loom coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Loom coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Loom Network (LOOM) Coin Kaç TL?

Loom Network (LOOM) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.822618
loom-network
Loom Network (OLD) (LOOMOLD)
1h1.67%
24h5.49%
TRY
USD
EUR

Loom Network (LOOM) Coin Yorumları

Loom Network (LOOM) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://loomx.io/
Github
https://github.com/loomnetwork
Medium
https://medium.com/loom-network
Documentation
https://loomx.io/developers/en/intro-to-loom.html
Telegram
https://t.me/loomnetwork