Loopring (LRC) Coin Nereden Alınır?

loopring

Loopring (LRC)

$ 0.477619 10.02%

Loopring (LRC) Coin Nedir?

Loopring, bir kripto para birimi ve diğer dijital varlık borsaları tarafından dağıtılabilen merkezi olmayan bir değişim (DEX) protokolüdür. Varlıkları bir takas cüzdanında veya akıllı sözleşmede kilitlemek yerine, kullanıcının cüzdanında durur. Birden fazla borsadan gelen ticaret emirleri, akıllı sözleşmelerde toplanır ve daha sonra Loopring’in madencileri tarafından eşleştirilir.

Loopring ekosisteminde yeni bir kripto para birimi entegre olduğunda, bu kripto para birimleri, LRC hodler’larına airdrop olarak verilir ve bu durum LRC hodl etmeye teşvik eder. LRC coinleri, son harfinin bulunduğu blok zincirine karşılık geldiği bir “LRx” adlandırma ataması kullanır.

Loopring’in amacı, Ethereum üzerinde sınıfının en iyisi zkRollup değişim ve ödeme protokolünü tasarlamak ve mühendisliğini yapmak ve onu dünyanın her yerindeki kullanıcılara getiren ürünleri işletmektir.

Loopring ICO, 1-16 Ağustos 2017 tarihleri ​​arasında düzenlendi. Yaklaşık 45.000.000 dolar değerinde ETH topladı ve bunların bir kısmı Eylül 2017’de Çin’in ICO düzenlemelerine uymak için Çinli yatırımcılara geri iade edildi.

Loopring (LRC) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Lrc coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Loopring coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Loopring (LRC) Coin Kaç TL?

Loopring (LRC) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

7.80
loopring
Loopring (LRC)
1h0.75%
24h10.02%
TRY
USD
EUR

Loopring (LRC) Coin Yorumları

Loopring (LRC) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://loopring.org/#/home
Whitepaper
https://loopring.org/resources/en_whitepaper.pdf
Github
https://github.com/loopring
Medium
https://medium.com/loopring-protocol
Telegram
https://t.me/loopring_en
Discord
https://discord.gg/KkYccYp
Youtube
https://www.youtube.com/c/loopring