LTO Network (LTO) Coin Nereden Alınır?

lto-network

LTO Network (LTO)

$ 0.096588 5.05%

LTO Network (LTO) Coin Nedir?

LTO Network, yasal olarak bağlayıcı sözleşmelerle ilgili iş ve gereksinimlere hizmet eden bir dijital dağıtılmış defter kayıt sistemi oluşturmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla oluşturulan blok zinciri ağı, merkezi olmayan bir işlem akışı sağlar ve halka açık bir blok zincirine kaydedilir.

LTO, ağının yerel varlığıdır. İşlem ve akıllı sözleşme gaz ücretlerini ödemek, stake yapmak ve zincir içi yönetişimde oy kullanmak için kullanılır.

LTO Ağı, çalışma prensibi üzerinde fikir birliği sağlamak için Least Proof of Work konsensüs mekanizmasını kullanır.  LTO Ağı, token’ları iki ayrı zincirde dağıtmıştır. Bunlar, Ethereum üzerindeki ERC-20 ve LTO ana ağ token’larıdır. Özel yatırımcılar borsalarda işlem görmeyen LTO ana ağ token’larını satın alırken, borsalarda satın alınan LTO’lar ERC20 token’larıdır.

LTO Network (LTO) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Lto coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Lto Network coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

LTO Network (LTO) Coin Kaç TL?

LTO Network (LTO) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.54
lto-network
LTO Network (LTO)
1h0.31%
24h5.05%
TRY
USD
EUR

LTO Network (LTO) Coin Yorumları

LTO Network (LTO) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.ltonetwork.com/
Whitepaper
https://ltonetwork.com/documents/LTO%20Network%20-%20Technical%20Paper.pdf
Github
https://github.com/ltonetwork
Medium
https://medium.com/@LTOnetwork
Documentation
https://docs.ltonetwork.com/
Telegram
https://t.me/ltonetwork
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCaHcF-xterKYTKSpY4xgKiw