LUKSO (LYXe) Coin Nereden Alınır?

lukso-token

LUKSO Token (LYXE)

$ 5.56 2.29%

LUKSO (LYXe) Coin Nedir?

Yeni dijital yaşam tarzını bensimseyerek oluşturulmuş bir blok zinciri olan LUKSO, Ethereum’un eski geliştiricisi Fabian Vogelsteller, ERC20 ile ERC725’in yazarı, web3.js ve Mist Browser geliştiricisi tarafından oluşturuldu. LUKSO, moda, oyun, tasarım ve sosyal medya dallarının ortak noktada buluştuğu çok evrenli bir blok zinciri ağıdır.

Akıllı sözleşmeye dayalı olan LUKSO blok zinciri, standart süreçleri içeren endüstri ve merkezi olmayan uygulamaların yenilikçi yeni yönü aracılığıyla blok zincirini farklı kitlelere ulaştırmaya odaklanmaktadır. LYX, gelecekteki LUKSO blok zincirinin yerel kripto para birimidir. Merkezi olmayan LUKSO ekosisteminin yakıtıdır. LYXe, LYX’in Ethereum blok zinciri üzerindeki temsilidir.

LUKSO (LYXe) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Lyxe coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Lukso coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

LUKSO (LYXe) Coin Kaç TL?

LUKSO (LYXe) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

88.68
lukso-token
LUKSO Token (LYXE)
1h0.13%
24h2.29%
TRY
USD
EUR

LUKSO (LYXe) Coin Yorumları

LUKSO (LYXe) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://lukso.network/
Whitepaper
https://indd.adobe.com/view/50285b8e-29d4-48f4-98b8-e621b52266dd
Github
https://github.com/lukso-network
Medium
https://medium.com/lukso
Telegram
https://t.me/LUKSO
Discord
https://discord.com/invite/E2rJPP4