MaidSafeCoin (MAID) Coin Nereden Alınır?

maidsafecoin

MaidSafeCoin (MAID)

$ 0.182186 6.46%

MaidSafeCoin (MAID) Coin Nedir?

MaidSafeCoin, dünyadaki ilk otonom şekilde işleyen veri ağı olarak tanımlanmaktadır. Veri tanımlayıcısını (hash gibi) blok zincirinde ve verilerin kendisini “başka bir yerde” saklayan depolama çözümleri, verilerin güvenliğini artırmada başarısız olmaktadır. SAFE Network, internetteki verileri korumak için bilgilerin yönetiminden ‘sorumlu’ kişileri görevden alır.

Maid Coin ağı özerk ve merkezi olmayan bir şekilde çalışır. Ağ sunucularından, sahip olunan depolama konumlarından veya tanımlanabilir düğümlerden oluşan bir platform değildir; Ayrıca bir blok zinciri sistemini içermez. Güvenli ağda, ağ hizmetlerinin fiyatını insanlar belirlemez, ağ mevcut kaynaklara ve kullanıcı talebine bağlı olarak fiyatları (giderleri) sürekli değiştirir ve bunları mümkün olan en düşük seviyede tutar.

MaidSafeCoin (MAID) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Maid coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Maidsafecoin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

MaidSafeCoin (MAID) Coin Kaç TL?

MaidSafeCoin (MAID) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

2.91
maidsafecoin
MaidSafeCoin (MAID)
1h4.23%
24h6.46%
TRY
USD
EUR

MaidSafeCoin (MAID) Coin Yorumları

MaidSafeCoin (MAID) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://maidsafe.net/
Github
https://github.com/maidsafe
Medium
https://medium.com/safenetwork
Telegram
https://t.me/safenetwork
Discord
https://discord.com/invite/0ak6ESm4oAR3oXik
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UChDck5R_C9i6XTrS66tbwOw