Mango Markets (MNGO) Coin Nereden Alınır?

mango-markets

Mango (MNGO)

$ 0.062885 2.63%

Mango Markets (MNGO) Coin Nedir?

Mango, merkezi olmayan özerk bir organizasyondur (DAO). Mango Markets’ın amacı, yatırımcı ve üretici dostu bir merkezi olmayan ticaret platformu oluşturmaktır. İlk temel özellikler, merkezi borsa gelirinin ana itici güçleri olan sürekli vadeli işlemlerin yanı sıra limit emir defterlerinde tamamen zincir üzerinde marj ticareti olacaktır.

Bunları DeFi’ye taşımak, para legolarının CeFi platformlarını aşması için önemli bir adımdır. V2(mango.markets) Mango’nun en yeni sürümüdür ve SOL, SRM, BTC, ETH ve USDC ticaretini, ödünç verme ve ödünç almayı destekler.

Mango Markets (MNGO) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Mngo coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Mango Markets coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Mango Markets (MNGO) Coin Kaç TL?

Mango Markets (MNGO) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.00
mango-markets
Mango (MNGO)
1h0.35%
24h2.63%
TRY
USD
EUR

Mango Markets (MNGO) Coin Yorumları

Mango Markets (MNGO) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://mango.markets/
Github
https://github.com/blockworks-foundation
Documentation
https://docs.mango.markets/
Telegram
https://t.me/mango_markets
Discord
https://discord.com/invite/2uwjsBc5yw