MANTRA DAO (OM) Coin Nereden Alınır?

mantra-dao

MANTRA DAO (OM)

$ 0.054504 5.11%

MANTRA DAO (OM) Coin Nedir?

MANTRA DAO (OM), merkezi olmayan bir finansal platformdur. Esas olarak stake etme, ödünç verme ve çok zincirli DeFi hizmetlerine odaklanır. Bu proje doğal olarak Ethereum’a dayanmaktadır, ancak hizmetleri BSC, Polygon, Heco, Polkadot ve daha fazlasına da yayılmaktadır. Yüksek düzeyde güvenlik, ölçeklenebilirliğe sahiptir ve Polkadot ekosistemine kolayca bağlanabilir. Onun yardımıyla, kullanıcılar çeşitli faydalı finansal araçlara erişebilirler.

MANTRA DAO, çok varlıklı bir staking platformu, para piyasaları borç verme protokolü, oyunlaştırılmış piyango havuzu ve sabit para basma protokolü dahil olmak üzere bir DeFi ürünleri paketi oluşturmuştur.

MANTRA DAO (OM) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Om coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Mantra dao coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

MANTRA DAO (OM) Coin Kaç TL?

MANTRA DAO (OM) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.870961
mantra-dao
MANTRA DAO (OM)
1h0.99%
24h5.11%
TRY
USD
EUR

MANTRA DAO (OM) Coin Yorumları

MANTRA DAO (OM) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.mantradao.com/
Whitepaper
https://assets.website-files.com/60d9b144837ef1233e15648a/61001252d0afd7382562fdc0_MANTRA_DAO_Whitepaper.pdf
Github
https://github.com/Mantradao
Medium
https://medium.com/mantra-dao
Documentation
https://docs.mantradao.com/about/intro
Telegram
https://t.me/MANTRADAO
Youtube
https://www.youtube.com/c/MANTRADAO