Marlin (POND) Coin Nereden Alınır?

marlin

Marlin (POND)

$ 0.009952 2.81%

Marlin (POND) Coin Nedir?

Marlin protokolü, blok zincirlerin altında yatan ağ mimarisini optimize ederek katman 0 çözümü ile ölçeklenebilirlik, esneklik ve ademi merkeziyetçilik sağlayan projedir. Web 3.0 için programlamayı optimize etmek için ağ altyapısını sağlayan açık bir protokoldür. Protokoller, madenciler, node full ve class-0 kullanıcıları arasında blokların, işlemlerin ve verilerin daha hızlı iletimini sağlayarak DApp deneyimini daha sorunsuz ve daha ucuz hale getirir.

Marlin ağı içindeki Meta Düğümler olarak adlandırılan NS düğümü, MarlinVM’yi çalıştırır ve geliştiricilerin özel kaplamaları uygulaması ve uç hesaplamaları gerçekleştirmesi için sanal bir yönlendirici arabirimi sağlar. Ethereum ağının üzerine inşa edilen Marlin, geliştiricilerin ve kullanıcıların uygulamalarını optimize etmeleri için çeşitli araçlar sunar.

Marlin (POND) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Pond coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Marlin coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Marlin (POND) Coin Kaç TL?

Marlin (POND) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.162614
marlin
Marlin (POND)
1h0.3%
24h2.81%
TRY
USD
EUR

Marlin (POND) Coin Yorumları

Marlin (POND) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.marlin.org/
Whitepaper
https://www.marlin.org/whitepaper
Github
https://github.com/marlinprotocol
Medium
https://blog.marlin.org/
Telegram
https://t.me/marlinprotocol
Discord
https://discord.gg/pdQZyyy