Mdex (MDX) Coin Nereden Alınır?

mdex

Mdex (MDX)

$ 0.080425 4.09%

Mdex (MDX) Coin Nedir?

Mdex, Binance Smart Chain (BSC) ve Huobi ECO Chain (HECO) üzerinde bir Otomatik Piyasa Yapıcısı (AMM) Merkezi Olmayan Borsadır (DEX). Proje, yüksek performanslı bir DEX ekosistemi oluşturmayı ve çoklu zincir desteği sağlamayı hedeflemektedir.

Likit ve işlem madenciliğinin ikili teşvikleri sayesinde, kullanıcılar Mdex platformundaki getirilerini artırabilir. Mdex ayrıca, platformun işlem ücretlerinin bir kısmı ile finanse edilen bir geri satın alma ve yakma programı başlatmıştır.

Mdex, DEX, İlk Model Teklifi (IMO) ve Merkezi Olmayan Otonom Organizasyonu (DAO) entegre eden ve kullanıcıları için tek noktadan likidite hizmeti sağlayan bir DeFi platformu oluşturmaya çalışmaktadır. Kullanıcılar, Mdex köprüsü aracılığıyla BSC, Ethereum ve HECO arasında varlıklarını takas edebilir.

MDX coin sahipleri, işlem ücreti oranları ve geri satın alma ve yakma politikaları gibi ağ yönetişim konularına oy verebilir. Kullanıcılar, Mdex’te likidite veya ticaret madenciliği sağlayarak MDX tokenları kazanabilirler. Kullanıcılar MDX kazanmak için MDX stake edebilirler. Ayrıca kullanıcılar, bir likidite çiftinden token kazanmak için MDX jetonlarını stake edebilir ve kullanıcıların likidite havuzundan her iki token’ı da kazanmasına olanak tanır.

Mdex (MDX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Mdx coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Mdex coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Mdex (MDX) Coin Kaç TL?

Mdex (MDX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.34
mdex
Mdex (MDX)
1h0.23%
24h4.09%
TRY
USD
EUR

Mdex (MDX) Coin Yorumları

Mdex (MDX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://mdex.com/
Github
https://github.com/mdexSwap
Medium
https://medium.com/@MdexOfficial
Telegram
https://t.me/MdexEN
Discord
https://discord.com/invite/3TYDPktjqC