MediBloc (MED) Coin Nereden Alınır?

medibloc

Medibloc (MED)

$ 0.028435 5.94%

MediBloc (MED) Coin Nedir?

MediBloc, açık kaynaklı bir protokoldür ve kendisini hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve blok zinciri teknolojisine dayalı araştırmacılar için merkezi olmayan bir sağlık bilgi ekosistemi olarak tanımlamaktadır. Blok zinciri platformu, doktor ziyaretleri ve güncellemeleri kaydetme gibi sağlık dünyasında devam eden her şeyi takip etmeye ve kaydetmeye izin veriyor. Bir hastanın tüm tıbbi geçmişi bilgilerinin tek, özlü bir formatta toplanmasıyla güvenilir, hızlı hasta bakımı gerçekleştirilebilir ve bireyler kendi kayıtlarını dağıtmak zorunda kalabilir.

Ayrıca yerel para birimi olan MED Coin, bir ödül sistemi aracılığıyla kayıtların içerik paylaşımını kolaylaştırmak adına piyasaya sürülmüştür. Hem hastalara hem de sağlayıcılara ekosisteme katkıları için geri ödeme yapılacak ve hastalar, Medibloc ortaklarıyla rutin tıbbi işlemleri (örneğin, ilaç ve sigorta ödemeleri) başlatmak için token’ları kullanabilecekler.

Platform, Ethereum Sanal Makinesi (EVM) üzerinde formüle edilmiş merkezi olmayan bir uygulamadır (DApp). Platformun genel yapısı çekirdek, hizmet ve uygulama katmanlarından oluşmaktadır. MediBloc, kullanıcı katılımını ölçen puan tabanlı bir sistem olan Medi Point sistemini (MP) kullanır. Daha yüksek bir MP almak için MED ile satın alabilir veya veri ağına katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca MP’leri topladıktan üç ay sonra elinizdeki MP’leri MED token’a dönüştürebilirsiniz.

MediBloc (MED) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Med coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Medibloc coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

MediBloc (MED) Coin Kaç TL?

MediBloc (MED) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.454384
medibloc
Medibloc (MED)
1h1.01%
24h5.94%
TRY
USD
EUR

MediBloc (MED) Coin Yorumları

MediBloc (MED) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://medibloc.co.kr/en/
Whitepaper
https://cryptorating.eu/whitepapers/MediBloc/medibloc_whitepaper_en.pdf
Github
https://github.com/medibloc
Medium
https://blog.medibloc.org/
Telegram
https://t.me/medibloc
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UC_bbdfVECp1qRJCR6P_-UDQ