Mina Protocol (MINA) Coin Nereden Alınır?

mina-protocol

Mina Protocol (MINA)

$ 0.914156 7.47%

Mina Protocol (MINA) Coin Nedir?

Mina protokolü dünyanın en hafif blok zinciri zincirine sahiptir. Mina protokolü, Bitcoin ve Ethereum gibi birinci nesil blok zincirlerinden farklı olarak, kullanıcıların bütün zinciri hızlı bir şekilde senkronize edebilmelerine olanak sağlar. Ekip, Mina’yı “sıkıştırılmış” bir blok zinciri platformu olarak adlandırmaktadır. Bu, tüm zincirin yaklaşık 22 kb boyutunda olduğu ve birkaç tweet verisi kadar yer kapladığı anlamına geliyor.  Mina, özellikle sektörün bugüne kadar en çok beklenen projelerinden biri olarak biliniyor.

Mina, ademimerkeziyetçilikten ödün vermeden kullanıcılar için en yüksek düzeyde esneklik, güvenlik ve gizliliği korurken ölçeklenmek üzere tasarlanmıştır. Küçük boyutu nedeniyle, Mina’ya uygun doğrulama düğümleri havuzu çok daha kapsayıcıdır, bu da onu ademimerkeziyetçilik ve kullanılabilirlik için daha uygun hale getirir. Özünde, Mina, çok fazla büyüse bile farklı şekilde inşa edildiği için son kullanıcılar tarafından erişilebilir olacaktır.

MINA, gerçek dünya ile kripto arasında gizliliği koruyan bir ağ geçidi oluşturur. Tasarım gereği, tüm Mina blok zinciri yaklaşık 22 kb’dir. Yalnızca birkaç tweet boyutuna eşittir. Bu, herkesin eşler arası bir bağlantı kurmasına ve zinciri hızlı bir şekilde senkronize etmesine ve doğrulamasına olanak tanır.

Mina Protocol (MINA) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Mina coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Mina coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Mina Protocol (MINA) Coin Kaç TL?

Mina Protocol (MINA) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

14.75
mina-protocol
Mina Protocol (MINA)
1h2.03%
24h7.47%
TRY
USD
EUR

Mina Protocol (MINA) Coin Yorumları

Mina Protocol (MINA) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://minaprotocol.com/
Whitepaper
https://minaprotocol.com/wp-content/uploads/technicalWhitepaper.pdf
Github
https://github.com/MinaProtocol/mina
Medium
https://medium.com/@minaprotocol
Documentation
https://docs.minaprotocol.com/
Telegram
https://t.me/minaprotocol
Discord
https://bit.ly/MinaDiscord