MOBOX (MBOX) Coin Nereden Alınır?

MOBOX (MBOX) Coin Nedir?

MOBOX Protokolü, en iyi verim çiftçiliği DeFi’yi Gaming NFT’lerle birleştirir ve ekosistem kazanmak için oynaması amacıyla ücretsiz bir oyun yaratır. MOBOX her ne kadar oynamanın ücretsiz olduğunu söylese de, ancak yine de NFT’lerin kilidini açan KEY token’larını kazanmak için MBOX veya diğer kripto para birimlerini stake etmeniz gerekiyor.

NFT oyun platformu aracılığıyla işlemlerin işlenmesi, platform bonusları ve teşvikler için stake yapmak ve kaynakların nasıl tahsis edildiğini belirlemek için yönetişim oylaması için kullanılabilir.

MOBOX kullanıcıları sandıkların kilidini açmak ve alınıp satılabilen rastgele MoMo NFT’leri almak için anahtar kullanır. Bazı MoMo’lar, onları daha değerli kılan nadir özelliklere sahiptir. Bu, ne tür MoMo’nun kilidini açabileceğiniz üzerinde çok az kontrolünüz olduğundan, çok fazla şansınız olduğu anlamına gelir.

Büyük bir pazar payına ve özel bir geliştirici ekibine sahiptir, ayrıca BSC akıllı sözleşmelerinin ve şeffaflık politikasının kullanılması konusunda sorun yaşamamıştır.

MOBOX (MBOX) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Mbox coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Mobox coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

MOBOX (MBOX) Coin Kaç TL?

MOBOX (MBOX) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

16.11
mobox
Mobox (MBOX)
1h2.53%
24h1.76%
TRY
USD
EUR

MOBOX (MBOX) Coin Yorumları

MOBOX (MBOX) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://mobox.io/
Medium
https://mbox.medium.com/
Documentation
https://faqen.mobox.io/
Telegram
https://t.me/mobox_io
Discord
https://discord.gg/gW2eAU4WZy