MovieBloc (MBL) Coin Nereden Alınır?

moviebloc

MovieBloc (MBL)

$ 0.005090 1.79%

MovieBloc (MBL) Coin Nedir?

MovieBloc, en büyük ve en katılımcı merkezli film ekosistemini yaratmayı hedefleyen ve bunu blok zinciri teknolojisini kullanarak yapmayı amaçlayan projedir. İzleyiciler çeşitli filmlere ve içeriklere erişecek ve ekosisteme küratörlük, altyazı ve pazarlama materyali sağladıkları için ödüllendirilirler. MovieBloc platformu, Ontology blok zincirinde çalışır ve yardımcı program token’ı MBL, bir OEP-4 token’ıdır. Premium içerik, çeviri gibi ödemeyle ilgili tüm hizmetler için ve MovieBloc ekosistemi içinde kullanılır.

MovieBloc (MBL) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Mbl coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. MovieBloc coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

MovieBloc (MBL) Coin Kaç TL?

MovieBloc (MBL) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.081294
moviebloc
MovieBloc (MBL)
1h0.71%
24h1.79%
TRY
USD
EUR

MovieBloc (MBL) Coin Yorumları

MovieBloc (MBL) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.moviebloc.com/
Whitepaper
https://www.moviebloc.com/whitepaper/MovieBloc_White_Paper_Ver.1.14_en.pdf
Medium
https://medium.com/moviebloc
Telegram
https://t.me/moviebloc
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCfp9MwbR3SgSg409LFF7OiA