MVL (MVL) Coin Nereden Alınır?

MVL (MVL) Coin Nedir?

Araba satıcısı mağazaları, tamirci dükkanları ve araba kiralama şirketleri gibi, ömür boyu verilerini toplamak için arabanız ile ilgili tüm hizmetleri birbirine bağlayan blok zinciri tabanlı bir ekosistemdir.

Otomobille ilgili hizmetlerden, şirketlerden veya ticaret endüstrisinden katılımcılar bağlanır ve sürüş, trafik kazaları, onarımlar ve otomobille ilgili diğer işlemlerle ilgili temel verileri blok zincirine eklenir. Otomobille ilgili veri sağlayan katılımcılar, ekosisteme katkıyı teşvik etmek için kullanılan bir ödül sistemi olan MVL Puanı (MVP) alırlar.

Toplu araç defteri, mobilite endüstrisindeki güven sorunlarını ele alır. Bunu blok zinciri ve Ethereum’un akıllı sözleşmelerinin yardımıyla sağlamayı amaçlar.

MVL token, hareketlilik endüstrisindeki güveni yeniden sağlamayı amaçlayan Ethereum blok zincirinde kurulmuş bir ERC20 token’ıdır.

MVL (MVL) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Mvl coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Mvl coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

MVL (MVL) Coin Kaç TL?

MVL (MVL) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

MVL (MVL) Coin Yorumları

MVL (MVL) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://en.mvlchain.io/
Github
https://github.com/mvlchain
Medium
https://medium.com/@mvlchain
Telegram
https://t.me/mvlchain_en
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCWIwx5KcQIaf7Ti6piFhnKw