MyNeighborAlice (ALICE) Coin Nereden Alınır?

my-neighbor-alice

My Neighbor Alice (ALICE)

$ 2.70 1.31%

MyNeighborAlice (ALICE) Coin Nedir?

My Neighbor Alice, Animal Crossing gibi efsanevi oyunlardan ilham almıştır. Kullanıcıların sanal adalar satın alabilecekleri bir oyundur. İlginç öğeleri toplayabilecekleri ve çevrimiçi arkadaş edinebilecekleri çok oyunculu bir sanal alan oyunudur. ALICE Coin, My Neighbor Alice oyununda kullanılan kripto para birimidir.

My Neighbor Alice’de (ALICE), her oyuncu bir avatarla temsil edilir. Oyuncular avatar aracılığıyla başkalarıyla etkileşime girebilir. Oyuncular ayrıca farklı varlıklar yükleyerek avatarı değiştirebilirler. Oyunda oyuncular, Alice’den veya pazar yerinden sanal arsa satın alabilirler. Evrende kıt bir arazi kaynağı vardır ve her bir arazi parçası NFT token’ları şeklinde temsil edilir.

ALICE’te, NFT’leri toplayarak ve ticaret yapmak isteyen oyuncular oyundaki görevleri tamamlayarak token kazanabilirler. ALICE, oyun içi satın alımlar, sanal araziler inşa etmek, inşaatlarında ve pazar yerindeki sebze ve eşya gibi her türlü alışverişte kullanır.

ALICE token’ı, oyuncuların NFT’leri takas etmesine izin verir. Arazi satın almalarına ve teminat, geri alım ve bahis gibi belirli DeFi ürünlerini esas olarak oyun geliştirmenin ilk aşamalarında kullanmalarına olanak tanır.

MyNeighborAlice (ALICE) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Alice coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. MyNeighborAlice coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

MyNeighborAlice (ALICE) Coin Kaç TL?

MyNeighborAlice (ALICE) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

41.80
my-neighbor-alice
My Neighbor Alice (ALICE)
1h1.71%
24h1.31%
TRY
USD
EUR

MyNeighborAlice (ALICE) Coin Yorumları

MyNeighborAlice (ALICE) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.myneighboralice.com/
Whitepaper
https://www.myneighboralice.com/s/My-Neighbor-Alice-Whitepaper.pdf
Medium
https://myneighboralice.medium.com/
Telegram
https://t.me/MyNeighborAlice
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCcsC3etSluSlJZzw7V3b9wg