Nano (NANO) Coin Nereden Alınır?

nano

Nano (XNO)

$ 1.11 0.53%

Nano (NANO) Coin Nedir?

Nano, kripto para birimi işlemlerini ücretsiz ve hızlı şekilde işleyerek kullanıcılar için transferleri kolaylaştırmak için tasarlanmış bir blok zinciridir. Dünya çapında basit bir eşler arası değer aktarımı olarak modern dünya için dijital paraya hizmet etmeye çalışır.

Ekim 2015’te başlatılan Nano’nun ilk dağıtımı, Nano’ya mümkün olduğunca adil ve organik bir girişimde farklı bir CAPTCHA musluk sistemi aracılığıyla yapıldı. Musluk, kullanıcıların NANO kazanmak için karmaşık CAPTCHA testlerini tamamlamasını gerektiriyordu. Bu nedenle NANO çıkarmak için bilgi işlem kaynaklarına (örn; Bitcoin) ihtiyaç duymak yerine, musluk, bilgisayarı olan herkesin zaman ve dikkat (pahalı bilgi işlem kaynaklarına karşı) katkıda bulunarak katılmasına izin verdi.

Nano, misyonunu gerçekleştirmek için Yönlendirilmiş Asiklik Grafik (DAG) ağ yapısı üzerine inşa edilmiştir. Block Lattice’de, her hesabın işlemleri takip etmek için kendi blok zinciri vardır. İşlemler ücretsiz olduğundan, Sybil saldırılarını önlemek için bir işlem göndererek hesapların bazı İş Kanıtı (PoW) görevlerini gerçekleştirmesi gerekir.

Ayrıca Nano Coin, Açık Temsilci Oylaması (ORV) adı verilen benzersiz ve verimli bir fikir birliği mekanizması kullanır. Oylama ağdaki onaya bağlıdır ve oylama düğümlerine (Nano ağındaki) temsilciler denir.

Nano blok zinciri tasarımı bu geleneksel yönleri ortadan kaldırır. Bunun yerine, düğümler bloğu kimin oluşturacağına oy verir ve bu, düşük maliyetle veya ücretsiz olarak gerçekleşir. Kullanıcılar, işlemlerini Nano blok zincirine dahil etmek için ödeme yapmak zorunda değildir.

Nano (NANO) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Nano coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Nano coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Nano (NANO) Coin Kaç TL?

Nano (NANO) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

17.70
nano
Nano (XNO)
1h0.05%
24h0.53%
TRY
USD
EUR

Nano (NANO) Coin Yorumları

Nano (NANO) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://nano.org/
Whitepaper
https://content.nano.org/whitepaper/Nano_Whitepaper_en.pdf
Github
https://github.com/nanocurrency
Medium
https://medium.com/@nanocurrency
Documentation
https://docs.nano.org/
Telegram
https://t.me/nanocurrency
Discord
https://chat.nano.org/
Youtube
https://www.youtube.com/nanocurrency