NEM (XEM) Coin Nereden Alınır?

nem

NEM (XEM)

$ 0.053928 1.38%

NEM (XEM) Coin Nedir?

NEM (Yeni Ekonomi Hareketi), işletmeler ve bireyler için çözümler sağlamak için blok zinciri ve kriptografi kullanan bir platform ekosistemidir. XEM, NEM‘in NIS1 genel blok zincirinin yerel kripto para birimidir. NEM Coin genel blok zincirindeki işlemler için ödeme yapmak için kullanılır. Katılımcılar için işlemleri işlemek ve kaydetmek için genel düğümler ağını teşvik etmek için kullanılır.

Ekibe göre, temel özellikleri sıfır enflasyon (ekosistemdeki XEM token’larının miktarı sabittir), ölçeklenebilirlik (yüksek işlem hızı 4.000 TPS), ekosistem desteği (XEM token’larının toplanması yoluyla), verimlilik (PoW blok zincirine göre ihmal edilebilir elektrik ve donanım maliyetleri dahildir) ve güçtür.

NEM (XEM) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Xem coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Nem coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

NEM (XEM) Coin Kaç TL?

NEM (XEM) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.861756
nem
NEM (XEM)
1h0.13%
24h1.38%
TRY
USD
EUR

NEM (XEM) Coin Yorumları

NEM (XEM) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://nem.io/
Github
https://github.com/NemProject/
Documentation
https://docs.nem.io/en
Telegram
https://t.me/nemtr