Nervos Network (CKB) Coin Nereden Alınır?

nervos-network

Nervos Network (CKB)

$ 0.004626 4.91%

Nervos Network (CKB) Coin Nedir?

Nervos Network, geniş bir değer deposu sağlamaya odaklanan yeni ekonomi modeliyle sürdürülebilirlik sağlamak amacıyla piyasaya sürülmüştür. Uyarlanabilir PoW algoritması, CKB’nin sürdürülebilirliğini de destekler ve ölçeklendirme, bant genişliğine göre otomatik olarak hesaplanır. Sistem uyarlanabilir, sürdürülebilir ve esnek bir çerçevede çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Nervos Network önceden Ethereum gibi akıllı bir sözleşme platformu olarak tasarlanmıştır. Nervos CKB ise bir bilgi işlem platformundan çok bir durum doğrulama ve depolama sistemi olarak görev yapmaktadır. Nervos, iki katmana bölünmüş bir kripto-ekonomi ağıdır. İlk katmanda ağ; Bir güven kökü ve akıllı koruyucu görevi gören bir kimlik doğrulama katmanıdır. İkinci katmandaki ağ ise; Yüksek performanslı işlemler ve gizlilik koruması için tasarlandı.

CKB, Nervos ağının değer deposudur. Kullanıcıların varlıkları, kimlikleri ve ağ tarafından oluşturulan genel bilgiler açısından herkese açık, güvenli ve saldırılara karşı dayanıklı gözetim hizmetleri sağlar.

Nervos Network (CKB) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ckb coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Nervos Network coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Nervos Network (CKB) Coin Kaç TL?

Nervos Network (CKB) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.074653
nervos-network
Nervos Network (CKB)
1h0.57%
24h4.91%
TRY
USD
EUR

Nervos Network (CKB) Coin Yorumları

Nervos Network (CKB) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.nervos.org/
Whitepaper

Github
https://github.com/nervosnetwork
Medium
https://medium.com/@nervosnetwork
Documentation
https://docs.nervos.org/
Telegram
https://t.me/NervosNetwork
Discord
https://discord.gg/AqGTUE9