Nexo (NEXO) Coin Nereden Alınır?

nexo

NEXO (NEXO)

$ 1.37 2.02%

Nexo (NEXO) Coin Nedir?

Nexo, kripto para birimlerini teminat olarak kullanan ve kredi hizmeti vermeyi amaçlayan bir blok zinciri platformudur. NEXO, kredi portföyünün temel varlıkları ile uyum içinde çalışan bir kripto paradır. NEXO, dünyanın ilk Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) uyumlu varlık tabanlı kripto para birimidir.

Nexo coin, kripto piyasalarında son zamanlarda oldukça popüler olmuştur ve nispeten yeni bir projedir. Token, büyük bir FinTech şirketi tarafından geliştirilmiştir. Ayrıca kripto sektöründeki birçok büyük isim tarafından da desteklenmektedir. Bu, Nexo token’ının artan popülaritesinin arkasındaki ana nedenlerden biri olarak kabul edilir.

İsviçre merkezli bir şirket olan Nexo, kredilerini dünyanın her yerinde kullandırıyor. Başka bir deyişle, herhangi bir kripto sahibi Nexo kredisinden yararlanabilmektedir. Ayrıca, krediler teminatlıdır ve bu nedenle borçluların onayları veya kredi geçmişi hakkında endişelenmelerine gerek yoktur.

Alınan herhangi bir Nexo kredisi fiat para birimi kullanılarak geri ödenebilir. Borçlular, kredilerini geri ödemek için Nexo coin’lerini da kullanabilirler. Şirket, borçluların kredilerini geri ödemelerini kolaylaştıran bir düzenleme yapmıştır. NEXO coin’leri bir güvenlik aracıdır ve Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu düzenlemesi olan D kuralı 506(c) ile uyumludur.

Nexo (NEXO) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Nexo coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Nexo coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Nexo (NEXO) Coin Kaç TL?

Nexo (NEXO) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

21.21
nexo
NEXO (NEXO)
1h0.13%
24h2.02%
TRY
USD
EUR

Nexo (NEXO) Coin Yorumları

Nexo (NEXO) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://nexo.io/
Github
https://github.com/nexofinance
Medium
https://medium.com/nexo
Telegram
https://t.me/nexofinance
Youtube
https://www.youtube.com/c/NexoFinance/videos