Nkn (NKN) Coin Nereden Alınır?

nkn

NKN (NKN)

$ 0.095677 1.24%

Nkn (NKN) Coin Nedir?

The New Kind of Network (NKN), internet kullanıcılarının ağ bağlantılarını paylaşmasına ve kullanılmayan bant genişliğini kullanmasına olanak tanıyarak ağ kaynaklarını daha da merkezi olmayan hale getirmeyi amaçlamaktadır. NKN, hizmet olarak platform ürünü olan Dataride’ın yanı sıra DApp’leri geliştirmek için Sdk’lara da sahiptir. NKN’nin kendisi, nMobile (şifreli güvenli bir mobil cüzdan ve sohbet uygulaması), nCDN (kitle kaynaklı içerik dağıtım hizmeti) veya D-chat (sunucusuz, güvenli ve özel sohbet) gibi çeşitli Dapp’lere sahiptir.

NKN’nin temel blok zinciri, bir İş Kanıtı (PoW) konsensüs mekanizmasına dayanır. NKN, esasen coin’li bir ağ bağlantısı ve veri iletim kapasitesi birimi olduğundan, öngörülen merkezi olmayan internete erişmek için kullanılması gereken bir coin’e sahiptir.

Nkn (NKN) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Avax coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Avalanche coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Nkn (NKN) Coin Kaç TL?

Nkn (NKN) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.54
nkn
NKN (NKN)
1h2.44%
24h1.24%
TRY
USD
EUR

Nkn (NKN) Coin Yorumları

Nkn (NKN) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://nkn.org/
Whitepaper
https://nkn.org/wp-content/uploads/2020/12/NewKindofNetwork_en.pdf
Github
https://github.com/nknorg
Medium
https://medium.com/@NKN_ORG
Documentation
https://docs.nkn.org/docs/home.html
Telegram
https://t.me/nknorg
Discord
https://discord.gg/hrZvrVa
Youtube
https://www.youtube.com/c/NKNORG/videos