NuCypher (NU) Coin Nereden Alınır?

nucypher

NuCypher (NU)

$ 0.201450 3.87%

NuCypher (NU) Coin Nedir?

NuCypher (NU) merkezi olmayan şifreleme ağıdır. Aynı zamanda erişim kontrol ve anahtar yönetim sistemidir. Genel blockchain ağları için şifreleme hizmeti verir. Bugün Bitcoin, Ethereum ve Avax gibi ağlarda çok sık bir şekilde kullanılan NuCypher coin şifreleme metodu ile ağ güvenliği sağlanır. Aynı zamanda merkezi olmayan diğer depolama ağlarına uçtan uca şifreli veri paylaşımı sunar.

NuCypher yeniden proxy şifrelemesi (PXE) teknolojisini kullanarak kullanıcılarını ve ağdaki diğer ağları güvende tutar. Bugün herhangi bir ağdaki blockchain projelerinin güvenliğini sağladığı bilinen Nu coin gelecekte çok daha fazla ağda ve çok fazla projede gözlemlenebilir. Özellikle zayıf ağlarda kötü amaçlı staking vakalarını koruyacağı düşünülüyor.

NuCypher (NU) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Nu coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Nucypher coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

NuCypher (NU) Coin Kaç TL?

NuCypher (NU) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

3.61
nucypher
NuCypher (NU)
1h0.46%
24h3.87%
TRY
USD
EUR

NuCypher (NU) Coin Yorumları

NuCypher (NU) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.nucypher.com/
Whitepaper
https://github.com/nucypher/whitepaper/blob/master/whitepaper.pdf
Github
https://github.com/nucypher/
Medium
https://blog.nucypher.com/
Documentation
https://docs.nucypher.com/en/latest/index.html
Telegram
https://t.me/nucypher
Discord
https://discord.com/invite/7rmXa3S
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UC-BQfqCN2_Icg_0MGAvCd9w/videos