NULS (NULS) Coin Nereden Alınır?

nuls

Nuls (NULS)

$ 0.217961 0.81%

NULS (NULS) Coin Nedir?

NULS, açık kaynaklı bir blok zinciri platformudur ve blok zinciri geliştiricileri için geliştirme araçları ve çözümleri sağlamayı amaçlamaktadır. Mikro hizmetler, akıllı sözleşmeler, zincirler arası birlikte çalışabilirlik ve anında zincir oluşturma yetenekleri, platformun temel özellikleri arasındadır.

NULS, çok fazla blok zinciri deneyimine sahip olmayan geliştiriciler için akıcı, uygun maliyetli, zaman kazandıran çözümler sunmayı amaçlar. Ayrıca, Delegated Proof of Stake (DPoS) ile ek bir kredi derecelendirme sistemini birleştiren bir Proof of Credit konsensüs mekanizması kullanır.

NULS (NULS) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Nuls coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Nuls coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

NULS (NULS) Coin Kaç TL?

NULS (NULS) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

3.48
nuls
Nuls (NULS)
1h0.92%
24h0.81%
TRY
USD
EUR

NULS (NULS) Coin Yorumları

NULS (NULS) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://nuls.io/
Whitepaper
https://nuls.io/wp-content/uploads/2021/05/NULS_Whitepaper_2.0.pdf
Github
https://github.com/nuls-io
Medium
https://nuls.medium.com/
Documentation
https://docs.nuls.io/
Telegram
https://t.me/Nulsio
Discord
https://discord.com/invite/w3n74sn
Youtube
https://www.youtube.com/c/NULSBlockchain/featured