Numeraire (NMR) Coin Nereden Alınır?

numeraire

Numeraire (NMR)

$ 13.02 2.04%

Numeraire (NMR) Coin Nedir?

Numeraire (NMR), Ethereum platformunda çalışan bir coin’dir. Numerai platformu ise bir hedge fon şirketi olarak tanımlanabilir. Şirket, verilerin gizliliğinden ödün vermeden profesyonel bir finansal model için kitle kaynaklı kaynak sağlamayı amaçlıyor. Bu amacını gerçekleştirebilmek için veri bilimi, makine öğrenimi, yapay zeka ve kriptografinin bir karışımını kullanır.

NMR coin hem yarışma koşulu olarak hem de platformda düzenlenen yarışmalarda ödül olarak kullanılmaktadır. Numerai, her hafta bilim insanlarının güncellenmiş verilere eriştiği ve bu verileri finansal modellerini oluşturmak için kullandığı bir yarışma düzenlemektedir. Modeller daha sonra üç hafta boyunca gerçek dünya pazarlarında test edilir ve ardından en iyi performans gösteren 100 model çabaları için Bitcoin ile ödüllendirilir.

Yarışmaya katılmak isteyen bilim insanlarının “onaylanmayan değişiklikleri önlemek için” projelerine NMR payları kilitlemeleri beklenmektedir. Başarılı finansal modellere sahip kişiler, Bitcoin olarak ödül almanın yanı sıra projeye kilitledikleri NMR’leri de geri alırlar. Kaybeden bilim adamlarının projelerindeki NMR coin’leri yakılır. Bu nedenle, kaybeden bilim adamları NMR coin’lerini kaybeder.

Numeraire (NMR) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Nmr coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Numeraire coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Numeraire (NMR) Coin Kaç TL?

Numeraire (NMR) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

207.66
numeraire
Numeraire (NMR)
1h2.62%
24h2.04%
TRY
USD
EUR

Numeraire (NMR) Coin Yorumları

Numeraire (NMR) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://numer.ai/
Whitepaper
https://numer.ai/whitepaper.pdf
Medium
https://medium.com/numerai
Telegram
https://t.me/NMR_Official