Oasis Network (ROSE) Coin Nereden Alınır?

oasis-network

Oasis Network (ROSE)

$ 0.084326 1.22%

Oasis Network (ROSE) Coin Nedir?

Oasis Network (ROSE), yeni nesil blockchain ağı için tasarlanmış ve finans problemlerinin tamamı ile ortadan kaldırılmasını amaçlamış bir kripto para birimidir. Gizlilik ve yüksek güvenlik mimarisi altında üretilen Oasis Coin, Açık Finans adı altında tüm işletmelerin çok daha güvenli bir işlem süreci yaşamalarına olanak sağlar.

Rose Coin benzersiz gizlilik özellikleri ile DeFi’yi yeniden tasarlar. Kullanıcıların oluşturmuş olduğu ve bizim bugün Big Data olarak adlandırdığımız kullanıcı verilerinin tamamının şifrelenerek blockchain ağı üzerinde kilitli kalmasına olanak sağlar. Bu sayede insanları reklamcılık sektöründen sonsuza kadar uzak tutmayı amaçlar.

Oasis Network (ROSE) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Rose coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Oasis Network coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Oasis Network (ROSE) Coin Kaç TL?

Oasis Network (ROSE) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

1.51
oasis-network
Oasis Network (ROSE)
1h0.02%
24h1.22%
TRY
USD
EUR

Oasis Network (ROSE) Coin Yorumları

Oasis Network (ROSE) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://oasisprotocol.org/
Whitepaper
https://oasisprotocol.org/papers
Github
https://github.com/oasisprotocol
Medium
https://medium.com/oasis-protocol-project
Documentation
https://docs.oasis.dev/
Telegram
http://t.me/oasisprotocolcommunity
Discord
https://discord.com/invite/RwNTK8t
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UC35UFPcZ2F1wjPxhPrSsESQ