Ocean Protocol (OCEAN) Coin Nereden Alınır?

ocean-protocol

Ocean Protocol (OCEAN)

$ 0.223239 3.88%

Ocean Protocol (OCEAN) Coin Nedir?

Ocean Protocol, geliştiricilerin verileri özel ve güvenli bir şekilde yayınlamak, değiştirmek ve kullanmak için pazar yerleri ve diğer uygulamalar oluşturmasına olanak tanır. Geliştiriciler tarafından aktarılan bilgilere göre Ocean Protocol aracılığı ile kullanıcılar, merkezi olmayan Ocean veri paylaşım ağına bağlı Ocean yazılım bileşenlerini kullanarak kendi veri pazarlarını oluşturabilmektedir. Veri sağlayıcılar hem mahremiyetlerini koruyabilir hem de kontrolü sürdürebilir.

Bununla birlikte, kullanıcılar yukarıda bahsedilen sistem sayesinde para da kazanabilmektedir. Veri tüketicileri ise daha önce elde edemedikleri verilere erişebilmekte ve paylaşılan veriler sayesinde özel verilere ulaşabilmektedir.

Ocean Protocol platformunun yerel kripto para birimi olan OCEAN, bir yardımcı token olarak tanımlanır. Başka bir deyişle, OCEAN bir hizmet token’ıdır ve kullanıcılara çeşitli avantajlar sunar. Ayrıca yetkililerin yaptığı açıklamalara göre kullanıcılar, veri ve yapay zeka hizmetleri satın almak için OCEAN’ı kullanması gerekmektedir. Ocean ağ işlemleri, Hizmet Yürütme Anlaşmalarını kullanarak çalışır ve ödemelerin OCEAN ile gerçekleşmesini sağlar.

Ocean Protocol (OCEAN) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ocean coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Ocean Protocol coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Ocean Protocol (OCEAN) Coin Kaç TL?

Ocean Protocol (OCEAN) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

3.57
ocean-protocol
Ocean Protocol (OCEAN)
1h0.92%
24h3.88%
TRY
USD
EUR

Ocean Protocol (OCEAN) Coin Yorumları

Ocean Protocol (OCEAN) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://oceanprotocol.com/
Whitepaper
https://oceanprotocol.com/tech-whitepaper.pdf
Github
https://github.com/oceanprotocol
Medium
https://blog.oceanprotocol.com/
Documentation
https://docs.oceanprotocol.com/
Telegram
https://t.me/OceanProtocol_Community
Discord
https://discord.gg/TnXjkR5
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCH8TXwmWWAE9TZO0yTBHB3A