OKB (OKB) Coin Nereden Alınır?

okb

OKB (OKB)

$ 12.40 2.04%

OKB (OKB) Coin Nedir?

Kripto para borsası olan OKEx’in yerel kripto para birimi olan OKB, şu anda bir ERC-20 token’ıdır. Binance Coin (BNB) gibi bir yardımcı program token’ı olarak işlem görür. Ancak OKB, OK Blockchain Foundation tarafından üretilmektedir ve OKEx borsası tarafından alım satım için kabul edilir.

Piyasada başlangıçta 300.000.000 ila 1 milyar OKB toplam arz vardı. OKEX’in açıklamasına göre 700.000.000 OKB yakıldı ve artık ihraç edilmedi.

OKB, ödemeler, piyasa verileri, cüzdan, borç verme ve varlık yönetimi, siber güvenlik, seyahat, yaşam tarzı ve eğlence uygulamalarını kapsayan ve sahiplerinin OKB ile ürün veya hizmet satın almalarını sağlayan 52 dahili ve harici uygulamada kullanılmak için geliştirilmiştir.

OKB (OKB) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Okb coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Okex coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

OKB (OKB) Coin Kaç TL?

OKB (OKB) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

191.95
okb
OKB (OKB)
1h0.62%
24h2.04%
TRY
USD
EUR

OKB (OKB) Coin Yorumları

OKB (OKB) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.okex.com/
Medium
https://medium.com/okex-blog
Telegram
https://t.me/OKExOfficial_English
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCZEp9q993DknUPrhIL51lcw/featured