OMG Network (OMG) Coin Nereden Alınır?

omisego

OMG Network (OMG)

$ 2.39 3.43%

OMG Network (OMG) Coin Nedir?

OMG Ağı, elektronik cüzdanların işlem yapma ve varlıkları değiştirme şeklini kolaylaştırmak için OMG kripto para birimini kullanmayı amaçlar. Eskiden OmiseGo olarak bilinen OMG, Omise adlı yerleşik bir ödeme işleme şirketi tarafından çıkarılmıştır. Buradaki fikir, dijital ödemelerin günümüzde belirli ödeme platformlarında gerçekleşmesidir. Bu, paranın bir platformdan diğerine kolayca geçemeyeceği anlamına gelir.

Vizyonu, Omise gibi ödeme ağlarının, kullanıcılar adına varlık ticareti yapmak için OMG’den yararlanabilmesi, alım satımlar için likidite sağlaması ve tüm katılımcı ağlarda varlıklar için gerçek zamanlı bir pazar yeri olarak hizmet eden bir blok zincirinde transferleri kolaylaştırabilmesidir.

Ancak, OMG Ağı yalnızca kendi başına çalışmak üzere tasarlanmamıştır. Aksine, Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiştir. Ağındaki varlıklar, Ethereum’un kripto para birimi olan ETH tarafından desteklenebilir. Omise, Ethereum ve OMG kullanarak, e-cüzdan kullanıcılarının bu varlıkları, ister sadakat puanları, ister devlet para birimleri veya yeni kripto varlıkları olsun, özgürce hareket ettirip dönüştürebileceklerini önermektedir.

OMG Ağının nasıl çalıştığını anlamak karmaşık olabilir. Ağın, orijinal olarak 2017 teknik raporunda ana hatlarıyla belirtilen teknolojileri geliştirmek için hala çalıştığını hatırlamak önemlidir. OMG kripto para arzının yüzde 20’si daha sonra gelecekteki ağ maliyetleri için ayrılırken, yüzde 9,9’u kurucu ekibi telafi etmek için ayrılmıştır.

OMG arzının ek yüzde 5’i, 0.1 ETH’den fazla Ethereum cüzdanı olan herkese dağıtıldı. OMG Network, bunu bir Ethereum token’ı oluşturarak fonlarını artırdığı için Ethereum ağına yapılan bir ödeme olarak kayıtlara geçirdi.

OMG Network (OMG) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Omg coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. OMG Network coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

OMG Network (OMG) Coin Kaç TL?

OMG Network (OMG) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

38.12
omisego
OMG Network (OMG)
1h0.63%
24h3.43%
TRY
USD
EUR

OMG Network (OMG) Coin Yorumları

OMG Network (OMG) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://omg.network/
Github
https://github.com/omgnetwork
Medium
https://omgnetworkhq.medium.com/
Documentation
https://docs.omg.network/
Telegram
https://t.me/omgnetwork
Discord
https://omg.eco/discord