Ontology (ONT) Coin Nereden Alınır?

ontology

Ontology (ONT)

$ 0.276180 4.35%

Ontology (ONT) Coin Nedir?

Ontology, yüksek performanslı bir kamusal blok zinciri (halka açık) ve dağıtılmış işbirliği platformudur. Ontology, kimlik güvenliği ve veri bütünlüğü gibi konulara odaklanarak blok zincirlerle güven sorununu çözmeyi amaçlar. Ontology’nin ana ağ lansmanı Temmuz 2018‘de gerçekleşti.

Temel özelliklerinden bazıları, hafif bir evrensel akıllı sözleşme dili (WASM destekli), çoklu şifreleme algoritmaları için destek ve çoklu mutabakat algoritmaları için destek (örn; VBFT, DBFT, RBFT, SBFT, PoW) içerir.

Ontology ağı üç farklı katmana ayrılmıştır. Çekirdek katman, protokollerden ve çeşitli zincir gruplarından oluşur. Uygulama katmanı, ortaklardan, uygulama çerçevelerinden ve modüllerden oluşur. Kullanıcı katmanı, Ontology’nin ekosistemindeki uygulamalar tüm kullanıcılarını temsil eder.

Ontology blok zinciri ve ONT ID protokollerine dayanan DDXF, tutarlı defter tutma, akıllı sözleşmeler ve kriptografi yoluyla dijital varlıkların merkezi olmayan işlemlerini uygular.

Ağ, ONT (Ontology Coin) ve ONG (Ontology Gas) ile çift ​​token’lı bir modele dayanır. ONG token’ları, ONT Coin sahiplerine dağıtılır ve zincir içi işlem ücretleri için kullanılır.

Ontology (ONT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ontology coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Ont coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Ontology (ONT) Coin Kaç TL?

Ontology (ONT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

4.41
ontology
Ontology (ONT)
1h0.17%
24h4.35%
TRY
USD
EUR

Ontology (ONT) Coin Yorumları

Ontology (ONT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://ont.io/
Whitepaper
https://ont.io/wp/Ontology-Introductory-White-Paper-EN.pdf
Github
https://github.com/ontio
Medium
https://medium.com/ontologynetwork
Documentation
https://dev-docs.ont.io/#/docs-en/
Telegram
https://t.me/OntologyAnnouncements
Discord
https://discord.com/invite/4SrrJy2zHe
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCXzLZJgDglAWRU0b2GOa7pA