Orbs (ORBS) Coin Nereden Alınır?

orbs

Orbs (ORBS)

$ 0.048146 0.24%

Orbs (ORBS) Coin Nedir?

Orbs protokolü; İşletmeler (gerçek dünya kullanımları) için tasarlanmış, halka açık, Hisse Kanıtı (PoS) hibrit blok zinciri altyapısıdır. İşletmeler tarafından kullanılan çoğu özel ve izinli blok zinciri çözümünün aksine, Orbs altyapısı açık ve izinsizdir. Proje, uygulamaları çalıştırmak için ücret ödemek ve doğrulayıcıları güvenli ve merkezi olmayan bir şekilde seçmek için ORBS token’ını kullanır.

Orbs platformu, uygulama geliştiricilerinin arka uç hizmetleri (uygulamalar) oluşturmasına olanak tanıyan, merkezi olmayan, sunucusuz bir bulut sağlar. Ethereum gibi birçok popüler halka açık blok zinciri çözümü öncelikle tamamen merkezi olmayan uygulamalar (DApps) için tasarlanırken, Orbs, kar amacı gütmeyen işletmeler tarafından geliştirilen uygulamalar için çözümler yaratarak genel blok zincirinin kullanımını genişletir.

Orbs ağı Randomized Proof-of-Stake sistemi ile çalışır ve stake yapılır. RPoS ile daha hızlı ve daha güvenli işlemler amaçlanmaktadır. Orbs ağının yerel token’ı olan ORBS; Ağın, ödeme, doğrulama, akıllı sözleşmeler gibi işlemlerde kullanılır. Aynı zamanda bir stake ödülü olarak ve topluluk temelli faaliyetler için kullanılır.

Orbs (ORBS) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Orbs coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Orbs coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Orbs (ORBS) Coin Kaç TL?

Orbs (ORBS) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.767799
orbs
Orbs (ORBS)
1h0.05%
24h0.24%
TRY
USD
EUR

Orbs (ORBS) Coin Yorumları

Orbs (ORBS) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.orbs.com/
Whitepaper
https://www.orbs.com/white-papers/
Github
https://github.com/orbs-network/
Blog
https://www.orbs.com/blog/
Telegram
https://t.me/OrbsNetwork
Discord
https://discord.gg/sswGDYGBt5
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCfpV4z-MGxeiabFkht1LNPQ/featured