Orchid (OXT) Coin Nereden Alınır?

orchid-protocol

Orchid Protocol (OXT)

$ 0.127309 0.23%

Orchid (OXT) Coin Nedir?

Orchid, merkezi olmayan bir sanal özel ağı (VPN) işletmek ve sürdürmek için bir bilgisayar ağını teşvik etmeye çalışan bir protokoldür. Web trafiğini yönlendirmek ve gizlilik için yaygın olarak kullanılan bir araç olan VPN’ler, kullanıcıların ürettikleri verilerin internette nasıl hareket ettiğini değiştirmelerine olanak tanır. Tarama ve veri aktarımlarıyla ilgili ayrıntıları gizler. Bunun, özellikle düşmanca yerel ağları atlatmak isteyenler olmak üzere kullanıcılar için faydaları olabilir.

Ek olarak, kullanıcıların VPN sağlayıcılarının verilerini çalmayacağına, casusluk yapmayacağına veya başka bir şekilde uygunsuz bir şekilde erişmeyeceğine, tehlikeye atmayacağına veya verilerini paraya dönüştürmeyeceğine güvenmeleri gerekir.

Orchid, VPN çalışmasını, Ethereum blok zincirindeki bir kullanıcı ağı arasında dağıtarak bu güven sorununa bir çözüm sağlamayı amaçlamaktadır. Daha spesifik olarak, kullanıcıların uygulamalara ve web sitelerine göz atarken veri izleri bırakmasını önlemek için tasarlanmış bir uygulama oluşturmayı amaçlar. Bunu başarmak için Orchid, bant genişliğine ihtiyaç duyan kullanıcıları, onları satmak isteyen satıcılarla eşleştirir.

Bu eşler arası bağlantı şifrelendikten sonra ve satıcının internet sunucuları aracılığıyla gönderimi sağlanır. Bu, kullanıcının internet hizmetlerinin faaliyetlerini izleyemediği anlamına gelir. Kullanıcının verileri üçüncü şahıslardan daha da gizlenir.

Orchid (OXT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes OXT coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Orchid coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Orchid (OXT) Coin Kaç TL?

Orchid (OXT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

2.03
orchid-protocol
Orchid Protocol (OXT)
1h0.45%
24h0.23%
TRY
USD
EUR

Orchid (OXT) Coin Yorumları

Orchid (OXT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.orchid.com/
Whitepaper
https://www.orchid.com/assets/whitepaper/whitepaper.pdf
Github
https://github.com/OrchidTechnologies
Medium
https://blog.orchid.com/
Telegram
https://www.t.me/OrchidOfficial
Discord
https://discord.gg/GDbxmjxX9F
Youtube
https://www.youtube.com/channel/UCIH_BKBlNemsCzDhPYZBlHw