Origin Protocol (OGN) Coin Nereden Alınır?

origin-protocol

Origin Protocol (OGN)

$ 0.251471 13.68%

Origin Protocol (OGN) Coin Nedir?

Origin Protocol, temel amacı aynı yapı içinde bir satıcı ve alıcı arasında adil bir etkileşim modeli oluşturmak olan bir platformdur. Bu ortamın protokolleri seti, mal ve hizmetlerin kısmi düzeyinde (arabaları, daireleri paylaşma ve finansal sorunları çözme), siparişleri yerleştirmeyi ve açık alanda aracılar olmadan işlemler gerçekleştirmeyi mümkün kılar. Bu tür bir işbirliği, platformun ve bir bütün olarak ağın merkezi olmayan yapısı aracılığıyla sağlanır. Avantajı, işlem sürecinde işlem ücretlerinin ortadan kaldırılmasıdır.

Kasım 2019’da ekip, Shopify‘ın yerine merkezi olmayan e-ticaret platformunun lansmanını duyurdu ve buna Dshop adını verdi. Bu alternatif ücretsizdir ve kullanıcıların Mailgun, Printful ve PayPal gibi tüm popüler araçlarla istediklerini satmalarına olanak tanır. Yakın zamanda da Uphold ve Brave gibi mağazalar ile ortaklık kurduklarını açıkladılar. Şubat 2021’de Amazon ile işbirliğine başladı.

Origin Protocol (OGN) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Ogn coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Origin Protocol coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Origin Protocol (OGN) Coin Kaç TL?

Origin Protocol (OGN) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

4.01
origin-protocol
Origin Protocol (OGN)
1h0.51%
24h13.68%
TRY
USD
EUR

Origin Protocol (OGN) Coin Yorumları

Origin Protocol (OGN) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.originprotocol.com/
Whitepaper
https://www.originprotocol.com/en/whitepaper
Github
https://github.com/originprotocol
Medium
https://medium.com/originprotocol
Documentation
https://docs.originprotocol.com/
Telegram
https://t.me/OriginTurkish
Discord
https://discord.gg/jyxpUSe
Youtube
https://www.youtube.com/c/originprotocol