Orion Protocol (ORN) Coin Nereden Alınır?

orion-protocol

Orion Protocol (ORN)

$ 1.54 7.26%

Orion Protocol (ORN) Coin Nedir?

Orion Protocol (ORN), birden fazla kripto para borsasına önemli ölçüde likidite sağlayan önemli bir kripto para birimidir. Dijital varlık pazarına gözetimsiz ağ geçici imkanı sağlayan Orion Protocol, merkezi olmayan bir platformda gizlilik ve likidite sağlaması amacı ile üretilmiştir. 2018 yılında Alexey Koloskov tarafından kurulan ORN Coin, merkezi olmayan finans DeFi içerisinde kusurların ortadan kaldırılmasını da amaçlıyor.

Orion Protocol, likidite sorunları ile ilgili en kârlı işlemlerin dahi likidite olmasını önlemek ve kullanıcılara çok daha sağlıklı bir likidite ağı kurmayı amaçlıyor. Merkezi olmayan borsalar içerisinde de anlaması kolay ve çözülmesi hızlı güçlü bir protokol amacını güdüyor.

Orion Protocol (ORN) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Orn coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Orion Protocol coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Orion Protocol (ORN) Coin Kaç TL?

Orion Protocol (ORN) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

27.61
orion-protocol
Orion Protocol (ORN)
1h1.14%
24h7.26%
TRY
USD
EUR

Orion Protocol (ORN) Coin Yorumları

Orion Protocol (ORN) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://www.orionprotocol.io/
Whitepaper
https://www.orionprotocol.io/hubfs/whitepaper.pdf
Github
https://github.com/orionprotocol
Medium
https://blog.orionprotocol.io/
Telegram
https://t.me/orionprotocol