PEAKDEFI (PEAK) Coin Nereden Alınır?

PEAKDEFI (PEAK) Coin Nedir?

PEAKDEFI fonu, herkes için en iyi sonucu denemek ve elde etmek için farklı yöneticiler tarafından merkezi olmayan, izinsiz ve optimize edilmiş bir şekilde yönetilen Ethereum blok zinciri üzerinde kurulmuş küresel, merkezi olmayan bir fondur. Kullanıcılar, sayısız olasılık arasından doğru yatırımı seçmek yerine, yöneticilerin fon sermayesiyle zincirleme ticarette birbirlerinden daha iyi performans göstermek için rekabet edebilecekleri tek bir küresel fona katılırlar.

Herkes bir varlık yöneticisi olabilirken, yönetilen PEAKDEFI fonunun dağılımı, en iyi sonuçları elde etmek için akıllı sözleşmeler aracılığıyla en iyi varlık yöneticileri arasında otomatik olarak ayarlanır. Karlı işlemler daha fazla itibar coin’i kazanırken, kötü yatırımcılar itibar simgesi ve dolayısıyla yönetim altındaki varlıkların (AUM) paylarını kaybeder.

PEAKDEFI (PEAK) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Peak coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Peakdefi coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

PEAKDEFI (PEAK) Coin Kaç TL?

PEAKDEFI (PEAK) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

0.398941
marketpeak
PEAKDEFI (PEAK)
1h0.05%
24h4.56%
TRY
USD
EUR

PEAKDEFI (PEAK) Coin Yorumları

PEAKDEFI (PEAK) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://peakdefi.com/
Whitepaper
https://peakdefi.com/assets/pdf/PEAKDEFI_Whitepaper_v0.1.pdf
Github
https://github.com/peakdefi
Medium
https://peakdefi.medium.com/
Telegram
https://t.me/peakdefi_official