Persistence (XPRT) Coin Nereden Alınır?

persistence

Persistence (XPRT)

$ 1.38 0.87%

Persistence (XPRT) Coin Nedir?

Fazla sermayesi olan kuruluşların (borç verenler) sermaye gerektiren kuruluşlarla (borçlular) eşleşmesini kolaylaştıran Açık Finans DApp’lerine (Borsalar ve Pazar Yerleri) ev sahipliği yapan bağımsız zincirlerden oluşan bir ağdır. Persistence ana zinciri, dağıtılmış bir Doğrulayıcı seti ve Persistence’in yerel coin’i XPRT tarafından güvence altına alınmaktadır. Persistence Platformu, iş dostu olacak şekilde tasarlanmıştır.

Bu nedenle, uygulama zincirlerinin çoğunluğunun beklentisi, herhangi bir parasal değere sahip bir coin’e sahip olmamak veya doğrudan kripto para birimleri olarak açık pazarlarda işlem görmektir.

Bu teşvikleştirme, ana zincir düzeyinde XPRT coin’i kullanılarak gerçekleşir. XPRT coin’i kullanılarak (teşvik edilmemesi) gerçekleştirilebilmesi için, Persistence ana zinciri, önceden tanımlanmış performans ölçümlerini izlemek için her uygulama zincirinin blok başlıklarını Zincirler Arası İletişim aracılığıyla izler.

Persistence (XPRT) Coin Nasıl Alınır?

1.Adım: Yatırım yapmak veya kripto paraların sağladığı avantajlara sahip olmak isteyen herkes Xprt coin nereden alınır sorusunun cevabını merak ediyor. Kripto para almak için öncelikle sanal bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için dünya genelinde kullanılan Türk Lirası, Dolar ve Euro gibi gerçek para birimleriyle coin satın alabileceğiniz Binance borsasına buradan kayıt olmanız gerekmektedir. Binance hesabı oluşturarak birçok altcoin, vadeli piyasa, margin gibi içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2.Adım: Eposta sekmesinden sık kullandığınız bir eposta veya mobil sekmesinden cep telefonu numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Kayıt işleminden sonra aşağıdaki pencereden “Kredi Kartınız ile Kripto Alın” seçeneğini seçin ve kimliğinizi doğrulayın.

3.Adım: Satın almak istediğiniz tutarı ve almak istediğiniz kripto parayı seçerek işleme devam edin. Güvenlik nedeniyle Kredi kartı / Banka kartı bilgileriniz hesabınızı oluşturduğunuz isimle birebir aynı olması gerektiğini unutmayın. Havale / EFT yoluyla kripto satın almak için ise Binance Hesabına Para Yatırma rehberini inceleyerek Binance hesabına nasıl Türk Lirası yatıracağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Adım: Satın almak istediğiniz kripto para listede çıkmıyorsa, USDT1 USDT = 1 $ sabit kripto para olarak kullanabilirsiniz” satın alın. Al-Sat > Klasik adımını izleyerek USDT ile dilediğiniz coini satın alabilirsiniz. Persistence coin nasıl alınır sorusunu cevapladık, binance hesabınızdan bulunan cüzdan özetine tıklayarak satın aldığınız kripto paraları artık görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız varlık değerlendiğinde satabilir ve banka hesabınıza tekrar Türk Lirası olarak çekim işlemini yapabilirsiniz.

Persistence (XPRT) Coin Kaç TL?

Persistence (XPRT) coin fiyatı aşağıdaki tabloda TL, USD ve Euro para birimleriyle anlık olarak güncellenmektedir.

22.55
persistence
Persistence (XPRT)
1h1.12%
24h0.87%
TRY
USD
EUR

Persistence (XPRT) Coin Yorumları

Persistence (XPRT) coin yorumlarına ve kripto para hakkında bilgilere aşağıdaki resmi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Website
https://persistence.one/
Whitepaper
https://persistence.one/static/media/whitepaper.aa159390.pdf
Github
https://github.com/persistenceOne/
Medium
https://medium.com/persistence-blog
Telegram
https://t.me/PersistenceOne